Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز59
دیروز1582
در هفته59
در ماه17959
مجموع400812

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله ممدوحی با اشاره به آغاز به کار دوره جدید مجلس شورای اسلامی و مطالبه فرهنگی رهبر معظم انقلاب از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فرهنگ در هر کشوری نقش اساسی دارد به‌طوری‌که هر ملتی را با فرهنگ و آداب‌ و رسوم آن ملت می‌شناسند.

وی ادامه داد: هر کاری که با زمینه‌ای فرهنگی و به‌ عبارت‌ دیگر با پیوست فرهنگی همراه باشد مفیدتر و ماندگارتر است. عضو جامعه مدرسین در ادامه گفت: وضعیت فرهنگی کشور در مقایسه با کشورهای دیگر دنیا بهتر است اما بااین‌وجود وضعیت فعلی رضایت‌بخش نیست و باید اقدامات بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

(خ - 1395)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom