Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز344
دیروز1775
در هفته5715
در ماه5715
مجموع346136

بازدید کنندگان برخط

4
Online

🔸 آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری  اظهار کرد: آیت الله امینی، از بُعد علمی چهره ای شاخص بود و مدرس و محققی توانمند برای حوزه های علمیه قلمداد می شد.


🔸حقیقتاً باید ارتحال این شخصیت بزرگ علمی و دینی را به حوزه های علمیه، مراجع معظم تقلید، مقام معظم رهبری و در راس همه حضرت بقیه الله الاعظم و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.

🔸 آیت الله امینی به عنوان یک چهره تحقیقی در حوزه های علمیه اصفهان و قم سالیان متمادی از محضر بزرگانی کسب علم و فضلیت و اخلاق کرد و از محضر بزرگانی همچون آیات عظام بروجردی، امام راحل، گلپایگانی، نجفی مرعشی، بهاءالدینی و در حکمت و فلسفه از محضر علامه طباطبایی بهره گرفت و از اساتید برجسته حوزه علمیه بود.

🔸ایشان به واسطه درجه علمی که داشتند بارها به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران و حوزه های علمیه در کنفرانس های بین المللی حضور پیدا می کردند که گزارشات آن هم اکنون موجود است.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom