Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز0
دیروز1582
در هفته0
در ماه17900
مجموع400753

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله امینی مردی عظیم اما ناشناخته بود

حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی به مناسبت بزرگداشت‌چهلمین‌روزدرگذشت آیت‌الله‌ابراهیم‌امینی عنوان کردند: آیت الله امینی، عظیمی بود که نه تنها به مقدار عظمتش شناخته نشده بود بلکه به کمتر از آن هم شهرت نیافت گرچه همگان او را می‌شناختند و همگان به او ارادت می‌ورزیدند، از علم او آگاه بودند، از عدل او مستحضر بودند، از حضور اجتماعی‌اش بی‌خبر نبودند، از حضور سیاسی‌اش مطلع بودند و حرم امام و امین امت بودن را می‌دانستند اما اینها شمّه ای از فضائل آیت الله امینی است. ایشان تاکید کردند: بخش دیگری از فضائل و فواضل این مرد الهی این بود که این امین امام بود چه در مسائل سیاسی چه در مسائل مالی. امین سیاست بودن، امین نظام بودن کار آسانی‌نیست. چون‌خود این، بار سیاسی و بار اجتماعی آنقدر سنگین است که هضمش مشکل، نگهداری و نگهبانی‌اش آسان نیست. (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom