Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1347
دیروز2138
در هفته6803
در ماه39725
مجموع521709

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیدوست، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتشار یادداشتی ضمن نقد " رد مطلق دانش های بشری"  با اشاره به سوزاندن یک کتاب مرجع پزشکی نوشتند: این اتفاق، یک حرکت نسنجیده است. بی تردید قبول مطلق داده‌ها و دانشهای بشری ناصحیح است لکن رد مطلق آنها - آن هم در قالب چنین حرکات مشمئز کننده  و بهانه دهنده به مخالفان - ناصحیح تر است.


عضو جامعه مدرسین، حوزه های علمیه را حوزه تعقل معرفی کردند و نوشتند: حوزه های علمیه، همواره حوزه تعقل و احترام به علم و دانش بوده است.

ایشان در ادامه یادداشت خود آورده اند: این حرکت آتش زدن کتاب علمی، انسان را یاد جمله ای از "یان هوس" کشیش جنبش اصلاح دینی می‌اندازد. وقتی که می خواستند او را بسوزانند، مشاهده کرد که پیرزنی قدخمیده آمد و به قصد ثواب، شاخه خشکی بر کپه هیزمی که یان هوس را در آن میسوزاندند، انداخت. آن وقت یان هوس گفت: آه! ای سادگی مقدس!

حجت الاسلام والمسلمین علیدوست در پایان این یادداشت که با عنوان «حوزه علمیه قم - ابوالقاسم علیدوست» امضاء شده است نوشت: البته هیچ جهلی مقدس نیست. جهل پیرزن، جهل مقدس انگاشته شده بود و بدتر از این جهالت، جهالت مقدس نمایانده شده است.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom