Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز442
دیروز1716
در هفته8985
در ماه25093
مجموع456269

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی در دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین‌اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه از خدمات چشمگیر‌ و جهادی وی در سالهای مدیریت ‌حوزه‌تشكر کردند.

استاد حوزه علمیه قم همچنین وضعیت ‌اقتصاد و معیشت مردم به ویژه ‌طلاب ‌را نگران‌كننده ‌توصیف کردند و اظهار داشتند: ما در حد توان ‌كمك می‌كنیم ولی‌باید مشكل به‌ صورت اساسی حل شود، مردم عده‌ای از معممین را می‌بینند كه مشغول كار حكومتی و اداری هستند و وضع تقریبا مناسبی دارند از این رو اینجور تلقی می‌شود اوضاع اقتصادی همه طلبه ها آنگونه است درحالی كه اكثر طلاب وضع‌اقتصادی مناسبی ندارند.

ایشان همچنین خواستار توجه و نظارت بیشتر علمی در حوزه‌های شهرستان‌ها شد و عمق بخشی بیشتر در متون حوزوی، توجه به اخلاق و هجرت طلاب به شهرستان‌ها از دیگر توصیه‌های این مرجع تقلید بود.

(خ 1396)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom