Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز623
دیروز745
در هفته623
در ماه20399
مجموع2380053

بازدید کنندگان برخط

1
Online

آیت‌الله حسینی بوشهری در مراسم اختتامیه کنگره ملی یحیی بن زید علیه السلام با اشاره به حضور اندیشمندان شیعه و سنی در این کنگره اظهار کرد: امامزادگان مورد تکریم و تعظیم همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی هستند و استان گلستان به عنوان الگوی وحدت شیعه و سنی است، و رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از این برادری و محبتی که مسلمانان نسبت به همدیگر دارند خشنود خواهد بود.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین افزود: دشمن از وحدت بین شیعه و سنی در هراس است و برای همین همیشه به دنبال تفرقه افکنی بین مداهب اسلامی است.

وی افزود: علمای شیعه و سنی باید پرچمدار وحدت بین مذاهب باشند. سیره نبوی و ائمه اطهار همواره برتقویت و حفط وحدت و برادری بین شیعه و سنی تاکید دارد و این همان چیزی است که دشمنان به دنبال حذف آن هستند.

 

منبع: شبستان

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom